Henkilöstö

Omameklari henkilöstö on yhdistelmä kokemusta ja nuorekkuutta vakuutusalan eri toimijoista ja toiminnoista. Kehitämme jatkuvasti omia palveluita ja ammattitaitoa asiakkaidemme hyväksi.

Jari Heikkinen

Jari Heikkinen

Toimitusjohtaja
Puh. 010 5745 141
jari.heikkinen@omameklari.fi

Michael Hornborg

Michael Hornborg

Hallituksen
Puheenjohtaja
michael.hornborg@omameklari.fi

Anne Leskinen

Anne Leskinen

Vakuutusmeklari
Puh. 010 5745 198
anne.leskinen@omameklari.fi

Antti Karjalainen

Antti Karjalainen

Yhteyspäällikkö
Puh. 010 5745 122
antti.karjalainen@omameklari.fi

Arja Miettinen

Arja Miettinen

Asiakaspalvelu
Puh. 010 5745 130
arja.miettinen@omameklari.fi

Elsi Paakkola

Elsi Paakkola

Vakuutusneuvoja
Puh. 010 5745 139
elsi.paakkola@omameklari.fi

Juuso Laitinen

Juuso Laitinen

Vakuutusmeklari
Puh. 010 5745 137
juuso.laitinen@omameklari.fi

Katja Eskelinen

Katja Eskelinen

Vakuutusmeklari
Puh. 010 5745 103
katja.eskelinen@omameklari.fi

Marjo-Riitta Heiskanen

Marjo-Riitta Heiskanen

Vakuutusmeklari
Puh. 010 5745 189
marjo-riitta.heiskanen@omameklari.fi

Niilo Ågren

Niilo Ågren

Vakuutusmeklari
Puh. 010 5745 143
niilo.agren@omameklari.fi

Salla Turunen

Salla Turunen

Vakuutusmeklari
Puh. 010 5745 138
salla.turunen@omameklari.fi

Satu Lasarov

Satu Lasarov

Vakuutusmeklari
Puh. 010 5745 134
satu.lasarov@omameklari.fi

Tanja Parkkinen

Tanja Parkkinen

Vakuutusmeklari
Puh. 010 5745 182
tanja.parkkinen@omameklari.fi

Tarja Haapala-Korhonen

Tarja Haapala-Korhonen

Vakuutusmeklari
Puh. 010 5745 199
tarja.haapala-korhonen@omameklari.fi

Ulla-Maria Kauhanen

Ulla-Maria Kauhanen

Vakuutusmeklari
Puh. 010 5745 132
ulla-maria.kauhanen@omameklari.fi

Alue

Omameklari toimii valtakunnallisesti ja asiakaspalvelukeskuksemme sijaitsee Kuopiossa.

Myynti

myynti@omameklari.fi

010 5745 199

Asiakaspalvelu

asiakaspalvelu@omameklari.fi

010 5745 100
Asiakkaiden tukipalvelu avoinna 24/7

Kuopion toimisto

Kultakuja 8
70150 Kuopio